Loss

Sveiki. Žinau, kad žadėjau rašyt apie įvykius grupėje kiekvieną savaitę. Atsiprašau. Praėjo jau porą savaičių nuo tuo laiko, kai aš sužinojau dar vieną blogą naujieną, kuria baigėsi praeiti metai – sunkūs, pilni gerų ir blogų dalykų. Ta naujiena pribloškė ne tik mane, bet ir visa grupę – Diana Galiuta, mūsų vokalistė, gera draugė bei nuostabus žmogus, turėjo palikt grupę dėl sveikatos problemų. Tos problemos neatsirado per vieną dieną, ir tie kas buvo mūsų koncertuose 2009-ųjų metų pradžioj prisimena, kad Dianai buvo atlikta kelio operacija ir ji ant scenos buvo su ramentais. Ačiū už palaikymą tuose koncertuose, manau, kad jai tai buvo labai svarbu, kaip ir grupei.
Taip susiklostė, kad operacija nepadėjo. Dianos laukia dar pora operacijų, gyvenimo išbandymai ir sunkus periodas. Reabilitacija užimtų 2 metus, ir kainuotų grupei artėjančio turo, solinių koncertų ir įrašų netekimą. Diana pasiilgė labai drąsiai – jai begalo svarbi DOE ateitis ir ji nenorėjo kliudyti mums eiti toliau. Pasiūlymas laukti jos 2-jus metus buvo atmestas. Ji priėmė sprendimą – dėl grupes gerovės ji nusprendė pasitraukt iš vokalisto vietos. Tas sprendimas buvo sunkus kaip jai taip ir mums. Primenu, kad tai buvo paskutinis žmogus, likęs iš pirmutinės grupes sudėties. Dabar likau tik aš.
Mes visi likome draugais – mus sieja tas stiprus ryšys, kurio negalime nutraukt. Naujas albumas bus kitoks, nes Dianos nebebus. Laikas parodys, kaip pasikeis grupes koncepcija be mūsų mylimos Di. Gaila… bet mes negalim stovėt vietoj ir dėl savęs, ir dėl jos ir dėl mūsų klausytojų. Laikas žengti toliau, gaila, kad ne visi žengia kartu… mes niekados nepamiršim jos įnašo į grupę, visa tai ką ji padarė ir galėjo padaryt grupės gerovei.
Jai labai reikia Jūsų palaikymo. Jūs galite siųsti savo linkėjimus į grupės email‘a. Mes viską perduosim jai.

Mes jau radome naują vokalistę. Ačiū visiems, kas atėjo i perklausą. Jūs nuostabūs žmonės – linkiu jums ir toliau eiti muzikos keliu.

Artėjantis singl‘as Still Waiting jau bus be Dianos vokalo. Ačiū visiems už palaikymą. Greitai mes grįšim i sceną nauji, kupini jėgų ir nutrauksim mūsų tylos periodą.

by Alex

Advertisements

~ by daysofeclipse on January 15, 2010.

One Response to “Loss”

  1. Grupės narių nuomonės dėl šio įvykio gali skirtis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: