memento pt.3

Sveiki (arba nelabai, kaip, pavyzdžiui, mano atveju :D),

Paskutiniu metu tiek visko vyksta: ir mano asmeniniame (pradėjau mokslus VDA dailėtyroje!), ir grupės gyvenime, kad nelabai spėjau prisėsti ir parašyti kažko anksčiau, bet oh well, here i am, this is me and this is memento pt.3!

Visų pirma norėčiau pasidžiaugti ir, tikiuosi, nudžiuginti kažką: 28 dieną esame pakviesti groti į VU filologų krikštynas Havana Social Club! Kiek kol kas žinome, grosime su dar nemažai grupių, taigi neblogas renginys laukia. Esame be galo išsiilgę koncertinės veiklos, be to, ant scenos atvesime naują narį –  antro gitaristo pozicijas sutikusį užpildyti Danilą 🙂 Galimas daiktas, kad po 28 dienos laukia dar keletas datų skirtinguose miestuose.

Įrašinėjant ir ruošiantis koncertams atsirado daugybė naujų muzikinių idėjų, taigi panašu, kad albumas bus gerokai ilgesnis nei 15 minučių, kaip dar buvo visai neseniai planuota.

Neseniai besiknaisiodama internete, visiškai netikėtai užtikau liepos 31 d. nufilmuotą mažutėlį delfi reportažą iš tuomet vykusio Bermudų konkurso “Negaliu negroti” su linksmu Nato komentaru apie Aleksą, taigi nedėjau viso reportažo, tik jo ištrauką, kurią galite pasižiūrėti čia:

Na, o desertui, norėčiau pasidalinti mane labai sužavėjusiu mūsų, galima sakyti, nuolatinės fotografės Annos Ozerovos ir jos kolegos Alex Schneider projektu, kuriame man teko garbė sudalyvauti vaidinant mafijos boso našlę, puikūs vaizdai štai čia:

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157625009278045/

Taigi, kol kas tiek, iki kito karto!

ps. nusprendžiau, kad nuo šiol visada įrašo pabaigoje postinsiu savo soundtrack of the week, gal ką gero atrasite ir DoE dėka patirsite dar daugiau džiaugsmo savo gyvenime :DD (pompastiškumu užsikrėčiau nuo savo mielojo Alekso:)

M.

Advertisements

~ by Morta on October 10, 2010.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: