memento pt.6

Sveiki. Po ilgų, dėl įvairiausių priežasčių kilusių užtemimo dienų, panašu, kad išgyvenu trumpą prašviesėjimą, ir ta proga prisimenu jus, mieli klausytojai/lankytojai, ir komentuoju pastarojo pusmečio Eclipse‘ų stovykloje įvykusias linksmybes.
Visų pirmą norėjau apžvelgti pusmečio koncertus. Po neįtikėtinai smagaus ir sėkmingo japonų Orochi apšildymo kovo pabaigoje, kuriame debiutavo ir naujasis būgniorius Justas, šovėm tiesiai į vieno bene absurdiškiausio pastarojo laiko renginių – GaDi, atranką.

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157626370889072/

Buvo ankštoka, kadangi atranka vyko Poge. Deja, komisijos nesužavėjome, o gal reikėtų sakyti, jie mūsų nesužavėjo, nes jau seniai neteko dalyvauti atrankoje/konkurse su tokia nekompetentinga komisija.

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157626557926496/

Gegužės pradžioje teko keliauti į Šiaulius, šįkart HuDi; grojome su latviais Rebel Riot bei The Coulours of Bubbles. Saulės miestas priėmė visai šiltai, ir Pogas ten žymiai erdvesnis :)). Na o sekančią dieną laukė vilniečių numylėta Gatvės muzikos diena! Taigi iš Šiaulių tiesiai ten ir patraukėme. Oras buvo nekoks, kiek kamavo nuovargis po vakarykštės dienos, be to, iškilo problemų dėl elektros, kurios nepavyko gauti gal pusvalandį, kol galiausiai viską padėjo išspręsti geriečiai krišnaitai, ačiū jiems, ir publikai, kuri susirinko ir pavertė GMD vienu geriausių koncertų pavasario laiku!

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157626688657212/

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157626564075041/

Vasaros sezonui artėjant ir žmonėms pradedant nelankyti barų, paskutinieji du sezono koncertai nebuvo labai nusisekę: apšildant rusų grupę More Korabli bei Friday Rock‘o vienerių metų gimtadienyje.

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157626608628369/

http://www.flickr.com/photos/daysofeclipse/sets/72157626657825563/

Su dar anų metų pabaigoje pradėtu ir daug vilčių teikiančiu albumu esame kiek užsikasę, tačiau džiugu suvokti, kad netrukus prašviesėjimas įvyks ir čia; po daugybės pokyčių ir evoliucionavusių sprendimų, panašu, kad įrašinėjimo darbus baigiame ir pradėsime užsiiminėti post-productionu. Albumas žada 11 dainų, iš kurių 2 bus instrumentinės, o likusios, savaime aišku, vokalinės. Iš pradžių baiminomės stilių įvairovės, bet panašu, kad mūsų puikiojo prodiuserio A.Jerochino dėka, albumas bus vientisas. Visos dainos apjungtos tiek tematiškai, tiek savo forma. Pirmąjį galutinai baigtą albumo vaisių – internetinį singlą The Rain, galite išgirsti čia:

Su juo prieš kurį laiką dalyvavome sharkeen.lt geriausios dainos dvikovoje prieš grupę Varnos, ir dėkui jums, laimėjome.  Šiuo metu vyksta varžytinės finale – http://sharkeen.lt/2011/06/27/kovoje-del-pirmojo-sharkeen-dainu-desimtuko-geriausios-dainos-titulo-andegraundo-viltys/
Vienas džiugiausių ir visos grupės labiausiai laukiamų šio sezono įvykių – vasaros festivalių maratonas. Džiugu, kad dalyvavimas juose neliko vien tušti pažadai, ir galėsime susitikti įvairiausiose kolektyvinėse šventėse: pradedant elektrofestu Tundra, jau po savaitės, liepos 9 dieną, iki rugpjūčio mėnesį vyksiančiose Roko naktyse/Galapaguose – štai čia mūsų neseniai nufilmuotas pasveikinimas/kvietimas: 

Detalesnę info apie kitus festivalių datas galite rasti čia:  tour dates

Taip pat visos grupės vardu norėčiau padėkoti už visus, balsavusius už mus atrankoje/balsavime į festą Džiunglės, meetcha there 😉
Apskritai norėčiau pasidžiaugti produktyviu darbu su būgnininku Justu, įsijungusiu į kolektyvą vos prieš kelis mėnesius, bei vadybininke Gintare. Nėra nieko geresnio, kaip dirbti su gerais žmonėmis.
Pabaigai, kaip visad, klausomiausia laikotarpio daina:


Na ką, tai linkėjimai jums, ir iki susitikimo vasariniuose koncertuose. Lauksime!
M.

Advertisements

~ by Morta on July 4, 2011.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: