Memento pt.7

Sveiki, sveiki!

Visų pirma su Naujaisiais visus! Nauji metai – nauji darbai, taigi nusprendžiau atgaivinti po vokalisčių kaitos apmirusį blog‘ą. Nuo šiol apie grupės įvykius, įspūdžius ir gyvenimą pasakosiu aš, Miglė. Malonu susipažinti 😉

Taigi padarysiu šių metų apžvalgą, taip paaiškindama iš kur gi čia atsiradau ir kaip sekėsi grupei. Mano istorija prasidėjo kai, praūžus šventėms ir mano gimtadieniui, spaudžiant -20 šalčiui, ėmiau vežiotis gitarą (ir balsą) į savo buriamos grupės repeticijas. Žinoma, kaip ir galima buvo tikėtis, nieko doro nesigavo, tad toliau blaškiausi tarp visokių grupių ir projektų. Čia norėčiau sustoti ir labai nuoširdžiai padėkoti visiems su manimi tuomet bendradarbiavusiems muzikantams. Jūsų dėka įgavau daug pasitikėjimo savimi, jūs paskatinote toliau tęsti muzikinę veiklą. Ačiū!

samifnul

Po to, atėjus pavasariui, netikėtai sulaukiau kvietimo į Days of Eclipse vokalo atranką. Grupės muzika mane iškart sužavėjo,  tad, nors atrodė, jog neturiu jokių šansų (pakeitus tiek vokalisčių, nariai norėjo vaikino; daug abejonių kėlė mano amžius, patirties stoka), nusprendžiau pabandyti. Buvau pakviesta atvykti vėl ir išmokti dar dvi dainas. Ir taip lankiausi kol išmokau visas dainas ir nebeliko konkurentų… O jų (ir įvairiausių Rain bei Sinner versijų) išgirdau labai daug. Nemeluosiu, kartais tikrai atrodydavo, jog viskas, tai paskutinis kartas, kai matau šiuos puikius muzikantus. Ir visgi, po labai labai ilgo nervų tampymo, vasarą kiekvieną savaitę į repeticijas važinėjau jau kaip grupės narė.

Iš tiesų sulaukiau daug klausimų ar nebaisu būti penktąja vokaliste, būti lyginama su ankstesniosiomis, kad atrodysiu per jauna, kad bus per sunku ar kad viskas iš anksto pasmerkta ir pan. Tad atsakysiu visiems taip pat, kaip ir sakiau per atrankas: aš matau grupę, kuri groja tokią muziką, kokią kurčiau ir aš pati, kiekvienas muzikantų yra savo srities profesionalas ir taip pat nuostabus žmogus, grupės įkūrėjo bei dainų autoriaus ir mano muzikiniai skoniai sutampa, muzika – mūsų gyvenimo tikslas ir kelias. Tad užtikrintai sakau – ne, aš nieko nebijau ir darysiu viską, ką galiu, nes tikiu šia grupe.

Heh, kaip dramatiška… 🙂 Grįžtam į realybę. Po darbingos vasaros laukė atpildas – koncertai:

suvirint

Pirmąjį mano koncertą, manau, ryškiai prisiminsiu ne tik aš, bet ir visi grupės nariai. „Suvirintojų“ festivalyje Kėdainiuose grojome paskutiniai ir viskas vėlavo apie 5 valandas.  Na, bet nepaisant šių nesklandumų, toks ilgas laukimas puikiai suartino visus grupės narius, pasirodymu likome patenkinti (beje, didelis ačiū tai grupelei iki pat aušros neužmigusių ir mus palaikiusių žmonių!) ir parsivežėme gan gerų, linksmų ir labai jaukių įspūdžių.

SUVIRinsuvSuvir

Šitaip apšilę kojas, ryžomės avantiūrai – sudalyvavome Vilnius Music Week 2012. Pamačius tokią didelę minią prie scenos mano akys išsiplėtė kaip lemūro 😀 (kas nežino – http://www.youtube.com/watch?v=JTMf40ORFE8 😉 ). Daug drąsos suteikė minioje pamatyti pažįstami veidai (kai kurie labai seniai matyti ypač pradžiugino ir nustebino). Iš tiesų buvo nuostabu sulaukti tiek daug palaikymo!

weekasmusicweek

Paskutinis koncertas – VU Matematikos ir informatikos fakulteto Nulinės „Nuodėmių šešėly“ vyko Seacret klube. Velniškai šauniai pašėlom, ypač dėkoju tiems ištikimiems headbanger‘iams, galvas kračiusiems net per lėtąją Rain‘o dalį 😀

mifasnulsamifas

Tada užsidarėme repeticijų salėje, atnaujinome aparatūrą ir esant didesnėms techninėms galimybėms tobuliname programą, kiekvienos dainos skambesį. Šiais metais koncertuose jūsų jau laukia dar niekad gyvai negrotos (kai kurios išvis negirdėtos!) dainos. Taip pat nekantrauju netrukus keliauti įrašinėti vokalo į įrašų studiją. Šį kartą galiu užtikrinti – už ūsų netampysime ir jau greitai išleisime singlą. Jame išgirsite visiškai naują, jūsų širdis ir topų viršūnes pasiruošusį užkariauti hitą – mano mėgstamiausią ir, manau, vieną geriausių DOE dainų „Memory Remains“, koncertuose pamėgtą „Slipping Away“, o visa kita telieka paslaptyje. Sekite naujienas, būtinai pranešiu kaip viskas einasi!

Pabaigai siūlau prisiminti kaip gi skamba Days of Eclipse. Pamenu, į atranką atėjau per lietų… 🙂

Iki!

Advertisements

~ by Miglė on December 30, 2012.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: